5. URODZINY SURFBURGERA

11 / 08 / 2018, B90

SurfBurger x Ulica Elektryków zapraszają na na 5. urodziny najlepszej burgerowni w Trójmieście.

Minęło już 5 lat odkąd SurfBurger pojawił się na trójmiejskich ulicach. Dzięki Waszemu wsparciu rozwijamy się w szybkim tempie. Surf to przede wszystkim ludzie, dlatego doceniając Wasze liczne odwiedziny rewanżujemy się organizując wyjątkową prywatkę urodzinową #todlawastorobimy

Widzimy się już 11 sierpnia na gdańskiej stoczni, gdzie na Ulicy Elektryków oraz w klubie B90 przygotowaliśmy dla Was atomowe wydarzenie


Tej nocy na dwóch industrialnych scenach zagrają dla Was :

Otsochodzi

Rasmentalism

logistics

Phaeleh

1-800 GIRLS

VNM

HOLAK

Vacos Malcolm

DJ NOZ aka eNOZet człowieku


LIMITOWANE ZAPROSZENIA DO ZDOBYCIA:

- Rozdawki w social media
(FB - SurfBurgera / FB - Ulica Elektryków / FB - B90)
- Gra Miejska
- Lokale SurfBurger


Do zobaczenia

OTSOCHODZI - jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia.. Mimo młodego wieku (rocznik 1996) jego rap jest bardzo stonowany, opanowany, omija banał szerokim łukiem jednocześnie trafnie puentując rzeczywistość, w której sie porusza. Inteligentne, przemyślane teksty łączy z bardzo przyjemnym wyluzowanym flow, co bez wątpienia wciąga słuchacza i zachęca do sprawdzenia nowych produkcji podpisanym jego nazwiskiem. Największe hity: „Nowy Kolor”, „Nie, Nie”.

RASMENTALISM - klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). spółpracują od 2006 roku. Przez 6 lat działalności na scenie niezależnej nagrali trzy doskonale przyjęte albumy: „Dobra muzyka ładne życie” (nielegal roku 2008 według magazynu Spinner Polska), „Duże Rzeczy” z W.E.N.Ą. oraz „Hotel Trzygwiazdkowy”. “To hip-hop naturalny, organiczny, stonowany. Niby prosty, a jednak wyrafinowany”. Pierwsze oficjalne wydawnictwo – „Za młodzi na Heroda” – ukazał się w grudniu 2013 r. i natychmiast zyskał opinię najlepszego rapowego debiutu roku 2013, a często najlepszej rapowej płyty AD 2013 w Polsce. Ostatnie wydawnictwo „Tango” cieszy się takim samym powodzeniem. Gościnnie na płycie wystąpili Taco Hemingway, Otsochodzi czy Rosalie.

LOGISTICS – urodzony w 1981 Matt Gresham DJ z Wielkiej Brytanii. Wychował się na kompozycjach skupionych na gitarze, czerpał z downtempa aż odnalazł się w drum and bass’ie. W krótkim czasie stał się jednym z najbardziej produktywnych DJ’ów w wytwórni Hospital Records. Jego hity takie jak „Together”, „Spacejam”, „The Trip” " Kaleidoscope"na stałe zmieniły podejście do tzw. Liquid funku, czuli najbardziej melodyjnego sub-gatunku dnb. Energetyczny zastrzyk prosto z UK.

PHAELEH – tak naprawdę Matthew „Matt” Preston, producent i DJ na stałe rezydujący w Bristolu. Jego pseudonim pochodzi bardziej od wariacji niż konkretnego znaczenia. Matt tworzy muzykę, która mogłaby być opisana jako elektronika jednak jego korzenie są w dubstep, garage, house. Inspiracje czerpie z Boards of Canada, LTJ Bukem, Brian’em Eno. Jego kompozycje to fuzja instrumentów granych na żywo i elektroniki. Jego muzyka idealnie wpisuje się w klimat ulicy elektryków. Największe hity to "In the twilight" i "Should be true"

VNM - uważany przez wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju. Styl VNM-a to przeróżne, w miarę przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach nieustannie zmieniającym się flow, którego kontrolę opanował do perfekcji. Inspiruje się głównie dokonaniami artystów zza oceanu, m.in. J.Cole, Kendrick Lamar, Emilio Rojas, Papoose, Big Sean.

VACOS MALCOLM – elektroniczny duet stworzony przez Łukasza Zielińksiego (VACOS) i Williama Malcolma (NIGHTRUN87). Ich mroczne i ciężkie brzmienia zabiorą Was w podróż analogowych brzmień syntezatorów i maszyn perkusujnych. Ich debiutancki album „Lost Reflections” będzie miał swoją premierę w drugiej połowie 2018 roku.

HOLAK - muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz ½ hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Introwertyk. Człowiek orkiestra.Na urodzinach pojawi się wraz z zespołem promując swój najnowszy album.

Więcej wydarzeń

05 / 08 / 2018, B90

CANNIBAL CORPSE

Zobacz wydarzenie

12 / 08 / 2018, B90

PERTURBATOR

John Carpenter, Lazerhawk, Vangelis, Carpenter Brut - jeżeli te nazwy budzą w was dreszczyk emocji, koniecznie musicie sprawdzić Perturbator

Zobacz wydarzenie